درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ما را دنبال کنید

سقف کاذب در کرج

سقف کاذب در کرج

سقف کاذب پوشش غیرباربری است که بعد از سقف سازه ای اجرا می گردد. نقش این سقف  به عنوان یک عنصر معماری پوشاندن تاسیسات زیر سقف اصلی سازه، آکوستیک نمودن فضا، ایجاد حجم های دکوراتیو، جلوگیری از رطوبت و اتلاف دما، ایجاد بستر نورپردازی مدرن متناسب با فضا و … می باشد.

از جمله مواردی که در انتخاب سقف کاذب برای فضاهای مسکونی، تجاری، اداری و … از اهمیت ویژه ای برخوردار است می توان به  سبک بودن، دسترسی آسان به تاسیسات پشت سقف کاذب در صورت بروز اشکال تاسیساتی، عدم آسیب به ساکنین فضا در زمان وقوع حادثه اعم از زلزله، سیل و آتش سوزی و همچنین توجه به جذابیت های معماری این عنصر ساختمانی نظیر تنوع بافت و رنگ، قابلیت انعطاف پذیری در اجرا و …. اشاره کرد.

سقف کاذب دارای انواع مختلف میباشد:

۱. سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف نوعی سقف کاذب متشکل از پنل های پیش ساخته گچی و غیرگچی است که به واسطه پروفیل های سرد خاصی به سقف سازه ای متصل می شود.  مزایا : هزینه پایین و سرعت نصب نسبتاً بالا  معایب : عدم مقاومت در برابر آتش و عدم ضربه پذیری

سقف کاذب کناف

۲. سقف کاذب pvc

سقف کاذب pvc دارای ۲ بخش می‌باشد: پنل‌های سبک و شبکه فلزی. این شبکه فلزی به سقف موجود متصل شده و پنل‌ها روی آن سوار می‌شوند. حضور سقف کاذب در ساختمان، دغدغهٔ پوشش و مخفی نگه داشتن عوامل زیر سقف را از بین می‌برد، و این یکی از ویژگی‌های این رشتهٔ ساختمانی نیز هست.

سقف کاذب pvc

۳. سقف کاذب ۶۰*۶۰

سازه های سقف کاذب ۶۰*۶۰ یا مشبک در رنگ های متفاوتی میباشند که بنا به سلیقه افراد و انتخواب پنل های۶۰*۶۰ رنگ سازه های سقف کاذب مشخص میشود. عموما در این نوع سقف از سازه های سفید استفاده میشود که قیمت به نسبت ارزانتری هم نسبت به سازه های رنگیدارند.

از انواع رنگ های سازه ها به غیر از سفید میتوان رنگهای طلایی ، استیل یا آینه ای ، هفت رنگ و … را نام برد .

سقف کاذب 60*60

برای طراحی سقف کاذب در کرج با ما تماس بگیرید.

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Call Now Button09125003928