درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ما را دنبال کنید

کاغذ دیواری در کرج

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری در کرج

کاغذ دیواری یا والپیپر پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در ادارات، خانه‌ها و دیگر ساختمان ها استفاده می‌شود. کاغذ دیواری یکی از جنبه‌های طراحی داخلی به‌شمار می‌آید. این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می‌شود و با چسباندن روی دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاغذ دیواری‌ها می‌توانند ساده (به صورت نقاشی) یا به صورت بافته‌شده (مانند آنگلیپتا) یا با الگوهای گرافیکی ساخته شده‌ باشند.

روش‌های چاپ کاغذ دیواری شامل چاپ سطحی، چاپ به‌وسیله حکاکی، چاپ سیلک ابریشمی، چاپ به صورت دیجیتالی یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی است.

امروزه کاغذ دیواری به دلیل طرح‌ها و مدل‌های متنوع و طیف رنگی بسیار گسترده، کاربردهای بسیاری دارد که برخی از مهم‌ترین کاربری‌های آن عبارتند از:

 1. کاغذ دیواری اتاق پذیرایی و مهمان
 2. کاغذ دیواری اتاق خواب
 3. کاغذ دیواری اتاق کودک

یکی دیگر از کاربری‌هایی که میزان استفاده آن نیز روزبروز رو افزایش است، استفاده به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون، ال سی دی و ال ای دی می‌باشد که نمایی بسیار زیبا به آن می‌دهد.

انواع کاغذ دیواری

 • کاغذ دیواری از منسوج نبافته (نان وون)
 • کاغذ با روکش وینیل
 • روکش پارچه‌ای
 • کاغذ با وینیل سخت و جامد
 • کاغذهای وینیل فابریک بک
 1. وینیل سخت یا جامد
 2. کاغذی
 3. کاغذهای وینیلی نون وون (غیر بافته شده)

برای طراحی کاغذ دیواری در کرج با ما در تماس باشید.

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Call Now Button09125003928